KUSSH glāzes izcīņa novusā

Katru mēneša pirmā piektdiena ir laiks, kad mūsu bārā notiek novusa turnīrs.

Pieteikties var jebkurš spēlēt gribētājs, dalība turnīrā ir bez maksas. Izspēles sistēma tiek noteikta un saskaņota ar dalībniekiem sacensību dienā, atkarībā no spēlētāju skaita.  Priecāsimies, ja pieteiksies iepriekš, uzzvanot vai atrakstot mums. Apbalvojam 3 labākos. Dalība 5 Eur. 

Turnīra sākums plkst. 20:00

Zolītes vakars 

Katra mēneša otrajā piektdienā aicinām ikvienu zoles cienītāju uzspēlēt pie mums. Izspēles sistēma tiek noteikta un saskaņota ar dalībniekiem sacensību dienā, atkarībā no spēlētāju skaita. Priecāsimies, ja pieteiksies iepriekš, uzzvanot vai atrakstot mums.  Apbalvojam pirmo 3 vietu ieguvējus. Dalība 5 Eur.

Sākam plkst. 20.00

Lielā viktorīna Siguldā

15. martā, plkst. 19.00 aizraujoša viktorīna komandām. 

Viktorīna sastāvēs no 10 raundiem, kur katrā ir 6 jautājumi. Katram jautājumam būs atbilžu varianti. Atbilžu iesniegšana notiek ar viedtelefona palīdzību. Pieteikšanās - [email protected]

Komanda: līdz 4 dalībniekiem. Dalības maksa 7 EUR no dalībnieka. Vietu skaits ierobežots.

Komiķis Kalvis Troska ar stāvizrādi “Mušpapīrs”

29. martā, plkst. 20.00, ieeja pasākumā no plkst. 19.00.

Kā pats Kalvis stāsta, stāvizrāde “Mušpapīrs” ir ikvienam, kurš ir jebkādās attiecībās - ar sievu, bērniem, suņiem, kukaiņiem, pasauli vai sevi, jo mēs visi kādreiz mirsim, cerams gan, ka laimīgi. “Mušpapīru” iesildīs “Comedy Latvia” biedrs Kārlis Strautiņš.

Biļetes uz stāvizrādi “Mušpapīrs” iespējams iegādāties comedylatvia.lv

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.