KUSSH glāzes izcīņa novusā 3.11

Katru mēneša pirmā piektdiena ir laiks, kad mūsu bārā notiek novusa turnīrs.

Pieteikties var jebkurš spēlēt gribētājs, dalība turnīrā ir bez maksas. Izspēles sistēma tiek noteikta un saskaņota ar dalībniekiem sacensību dienā, atkarībā no spēlētāju skaita.  Priecāsimies, ja pieteiksies iepriekš, uzzvanot vai atrakstot mums. Apbalvojam 3 labākos. 

Turnīra sākums plkst. 20:00

Zolītes vakars 10.11

Aicinām ikvienu zoles cienītāju uzspēlēt pie mums. Izspēles sistēma tiek noteikta un saskaņota ar dalībniekiem sacensību dienā, atkarībā no spēlētāju skaita. Priecāsimies, ja pieteiksies iepriekš, uzzvanot vai atrakstot mums.  Apbalvojam pirmo 3 vietu ieguvējus.

Sākam plkst. 20.00

"Turpinājums" Rūdolfa Kugrēna stand-up komēdija Siguldā 23.11

Stand-up komēdija "Turpinājums" ir komiķa Rūdolfa Kugrēna jaunākais veikums un viņa astotā solo izrāde.

“Turpinājums”  Izrādē viņš stāstīs arī par jaunajām lomām un pienākumiem, ko viņam piespēlējusi dzīve, kā arī dalīsies pārdomās par to, kā izdzīvot mūsdienu brīžiem pat pārāk straujajā pasaulē.

Rūdolfs Kugrēns ir stand - up apvienības "Comedy Latvia" sastāvā jau 7 gadus un pirms viņa iznāciena, izrādi iesildīs komiķis Aleksandrs Guzenko.

Izrāde “Turpinājums” ir Rūdolfa veltījums visiem, kuriem viņš ir turpinājums un viņa turpinājumam.

Klausītājus aicinām ierasties no plkst. 19.00, koncerta sākums plkst. 20.00 Biļetes pieejamas bezrindas.lv

Goran Gora akustiskais koncerts 9.12

Aicinām uz dziesminieka Goran Gora akustisko koncertu. Mūziķa koncerti ierasti notiek kā saruna ar klausītājiem, izpildot oriģināldziesmas ar Knuta Skujenieka, Imanta Ziedoņa un paša mūziķa Goran Gora rakstītajiem dziesmu vārdiem, izdziedot īpašus notikumus, vērojumus un atklāsmes.


Klausītājus aicinām ierasties no plkst. 19.00, koncerta sākums plkst. 20.00.

Biļetes pieejamas pie mums alus darītavā vai bezrindas.lv 

Klusais koncerts 10.12

Koncertā piedalīsies mākslinieki Inga Pizāne (dzeja) un trīs mūziķi, kas apvienojušies ansamblī “Trio Tresensus” - Aigars Raumanis (saksofons), Līga Griķe (kokle), Uģis Upenieks (sitaminstrumenti), kā arī komponiste Madara Pētersone. Gaismu mākslinieks - Jurģis Ozols.
Jā, šoreiz koncertā skanēs arī elegantā Ingas Pizānes dzeja pašas dzejnieces lasījumos, un mūzika ar dzeju un stāstiem izvedīs klausītājus cauri ziemīgai, mājīgai skaņu un noskaņu paletei.

Biļetes pieejamas TE

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.