Stand-up izrāde "Liekulis" 26.05

Komiķis Aleksandrs Guzenko ir gatavs jaunai solo izrādei! "Liekulis" būs stand - up  komēdija, kurai jokus Aleksandrs rakstījis ietekmējoties no savas dzīves virsotnēm un ielejām. Aleksandrs nepaliek jaunāks, tāpēc arī viņa joki nobrieduši līdz ar viņu - pieaugušo dzīves ainas un ikdieans lielie dzīves jautājumi tiks atrisināti ar Aleksa metodēm.

Alekss ir uz stand-up skatuvēm smīdina cilvēkus jau kopš 2014. gada un ir viens no pirmajiem komiķiem, kas nonāca Comedy Latvia pamatsastāvā. Vienmēr bijis viens no aktīvākajiem komiķiem Latvijas stand-up scēnā, nekad neatsakoties no uzstāšanās gan ikdienas open-mic pasākumos, gan pasaules lielākajā komēdijas festivālā.

Publiku iesildīs Comedy Latvia komiķis no Lielbritānijas - Jack Everitt.

Biļetes te!

KUSSH glāzes izcīņa novusā 2.06

Katru mēneša pirmā piektdiena ir laiks, kad mūsu bārā notiek novusa turnīrs.

Pieteikties var jebkurš spēlēt gribētājs, dalība turnīrā ir bez maksas. Izspēles sistēma tiek noteikta un saskaņota ar dalībniekiem sacensību dienā, atkarībā no spēlētāju skaita.  Priecāsimies, ja pieteiksies iepriekš, uzzvanot vai atrakstot mums. Apbalvojam 3 labākos. 

Turnīra sākums plkst. 20:00

Zolītes vakars 9.06

Aicinām ikvienu zoles cienītāju uzspēlēt pie mums, dalība ir bez maksas. Izspēles sistēma tiek noteikta un saskaņota ar dalībniekiem sacensību dienā, atkarībā no spēlētāju skaita. Priecāsimies, ja pieteiksies iepriekš, uzzvanot vai atrakstot mums.  Apbalvojam pirmo 3 vietu ieguvējus.

Sākam plkst. 20.00

Pirkumu grozs