Goran Gora akustiskais koncerts

Aicinām uz dziesminieka Goran Gora akustisko koncertu. Mūziķa koncerti ierasti notiek kā saruna ar klausītājiem, izpildot oriģināldziesmas ar Knuta Skujenieka, Imanta Ziedoņa un paša mūziķa Goran Gora rakstītajiem dziesmu vārdiem, izdziedot īpašus notikumus, vērojumus un atklāsmes.

Klausītājus aicinām ierasties no plkst. 19.00

Koncerta sākums plkst. 20.00

Biļetes cena 10 EUR 

BIĻETES   

Komiķa Kalvja Troskas jaunākā stand-up izrāde “Muļķības”

Kalvis ir Comedy Latvia sastāvā kopš 2014. gada. Viņš ir absurda komēdijas meistars, skatītāju no ikdienišķas situācijas vienmēr aizvedot tur, kur neviens nav gaidījis.

Pirms Kalvja uz skatuves iesildīt publiku kāps Kārlis Strautiņš, nesenākais Comedy Latvia biedrs, kurš ātri iemantojis skatītāju simpātijas.

Klausītājus aicinām ierasties no plkst. 19.00

Sākums plkst. 20.00

Biļetes cena 10 EUR

BIĻETES 

KUSSH glāzes izcīņa novusā 

Katra mēneša pirmā piektdiena ir laiks, kad mūsu bārā notiek novusa turnīrs.

Pieteikties var jebkurš spēlēt gribētājs, dalība turnīrā ir bez maksas.  Izspēles sistēma tiek noteikta un saskaņota ar dalībniekiem sacensību dienā, atkarībā no spēlētāju skaita.  Priecāsimies, ja pieteiksies iepriekš, uzzvanot vai atrakstot mums.

Turnīra sākums plkst. 20:00

Balvas:
1. vieta - Kussh glāze un kaste alus
2. vieta - alus sešpaka
3. vieta - alus divpaka


Zolītes vakars

Katra mēneša otrā piektdiena ir Zolītes diena, aicinām ikvienu zoles cienītāju uzspēlēt pie mums, dalība ir bez maksas.  Izspēles sistēma tiek noteikta un saskaņota ar dalībniekiem sacensību dienā, atkarībā no spēlētāju skaita. Priecāsimies, ja pieteiksies iepriekš, uzzvanot vai atrakstot mums.

Sākam plkst. 20.00

Apbalvojam pirmo 3 vietu ieguvējus.

Pirkumu grozs